Виготовлення та ремонт шнеків


    Підприємство ремонтує шнеки екструдерів, проектує і виготовляє нові азотовані шнеки і гільзи. Ми виконаємо комплексну діагностику екструдера, запропонуємо конструкцію нового шнека або модернізуємо Ваш шнек з урахуванням властивостей полімеру, вирішимо завдання з підвищення продуктивності, напірного тиску, якості змішання.
    Якщо шнек зношений, гребінь відновлюється на обладнанні для плазмено-порошкового наплавлення в середовищі аргону, забезпечується твердість поверхні 55... 60 HRC, висока зносостійкість і довговічність роботи. Зламаний шнек " склеюється зі шматків ", ремонтуються пошкоджені витки, шліцеве або шпонкові з'єднання.
    Устаткування підприємства ( верстат для плазмено-порошкового наплавлення, токарні та шліфувальні верстати, інше устаткування) дозволяють виготовляти і ремонтувати циліндричні і конічні шнеки будь-якого діаметру завдовжки до 8 метрів. Якість робіт забезпечується тим, що весь цикл виготовлення та ремонту шнека здійснюється одним підприємством на одному виробничому майданчику фахівцями в машинобудуванні і в технології переробки пластмас.

Контакти:


НТП ЕкПо
Україна, м. Бровари
бульвар Незалежності, 53
тел. +38 - 067 - 466-09-57
+38 - 044 - 544-76-46
+38 - 095 - 629-88-95
ekpo-mash@ukr.net